Logo Bianca

 

NOVÝ MODEL PRE INTUITÍVNE PRANIE

 

Pozrite si video

V Candy veríme v inteligentné inovácie. A to predovšetkým také, ktoré majú skutočný vplyv na potreby ľudí a sú navrhnuté tak, aby uľahčili každodenný život. Také, ktoré odmietajú elitárstvo a sú dostupné pre každého. Bianca, perfektná kombinácia tohto všetkého. Naša nová práčka - Vaša nová práčka - je tou najinteligentnejšou práčkou s najjednoduchším ovládaním vôbec.

 

 

TO VŠETKO IBA ZA 59 min.

ŠETRITE ČAS

Vďaka funkcii Zoom je Bianca schopná prať každú tkaninu v každom programe za menej ako 1 hodinu, vždy s najlepšími výsledkami. To nedokáže žiadna iná pračka.

VÝSLEDKY PRANIA TRIEDY A*

Pri použití funkcie ZOOM exkluzívny Mix Power Jet+ systém vstrekuje prášok na pranie priamo medzi prádlo, čím spolu so systémami Boost Heating System a CPU Accelerator zaručuje tie najlepšie výsledky prania za čo najkratší čas.

*Na bavlnu, syntetiku a zmiešané textílie

 

 

 

 

 

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE IBA JEDNOU RUKOU

INTUITÍVNA AKO NIKDY PREDTÝM

Zabudnite na tlačidlá. S práčkou Bianca nájdete najužitočnejšie a najobľúbenejšie programy vo vašom jazyku vždy na dosah ruky. Vďaka ľahko ovládateľnému soft touch displeju s veľkými nápismi a ikonami vždy jednoducho zvolíte daný program.

VŠETKO NA DOSAH RUKY

Vďaka unikátnemu rozhraniu Smart Ring môžete kombinovať 8 najbežnejších týždenných cyklov so 4 najpoužívanejšími programami, aby ste získali širokú škálu riešení (viac ako 700 kombinácií)

ERGONOMICKÉ POUŽITIE

Vďaka špeciálnemu Smart Ring ovládaniu s 11° sklonom môžete ovládať práčku bez nutnosti nepohodlného zohnutia sa. Pohodlnosť ovládania doplňujú väčšie a vyššie umiestnené sklenené dvierka s jednoduchším ovládaním.

Talking Bianca

 

 

DIALÓG S VAŠOU INTELIGENTNOU PRÁČKOU

OVLÁDAJTE PRANIE POMOCOU HLASU

Pomocou aplikácie Simply-Fi môžete ovládať Vašu práčku tým, že na ňu budete prirodzene hovoriť. Požiadajte Biancu, aby spustila program: program začne a oznámi Vám, kedy skončí. Požiadajte Biancu o radu ohľadne pranie a ona Vám odpovie.

KOMUNIKUJTE S INTELIGENTOU PRÁČKOU BIANCA

Interakciou medzi vami a Biancou sa medze nekladú: Bianca obsahuje špeciálny algoritmus, vďaka ktorému dokáže viesť reálny dialóg prostredníctvom chytrého telefónu. Vaša nová práčka rozumie Vašim potrebám, opraví Vás v prípade omylu a spoznáva Vás a Vaše zvyky tak, aby Vám vedela vždy správne odpovedať. Nevídaný užívateľský zážitok.

VŽDY PRIPOJENÝ PROSTREDNÍCTVOM WI-FI

KOMUNIKUJTE S PRÁČKOU BIANCA NECH STE KDEKOĽVEK

Funkcia Talking Bianca je jednou z množstva funkcií, ktorú môžete ovládať prostredníctvom aplikácie Simply-Fi, exkluzívneho systému pripojenia, ktorý Vám pomôže vylepšiť ovládanie práčky jednoduchým používaním Vášho smartfónu, prípadne tabletu.

 

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI

Pomocou aplikácie Simply-Fi máte prístup k množstvu užitočných funkcií:

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE
Zapnite a vypnite cyklus prania, skontrolujte stav a aktivujte funkciu, ktorá udrží vaše prádlo svieže ešte na dlhú dobu po skončení pracieho cyklu;

ĎALŠIE PROGRAMY
Využite rozsiahlu ponuku ďalších programov a kombinujte ich so všetkými dostupnými možnosťami na splnenie akýchkoľvek požiadaviek;

POKROČILÁ KONTROLA 
Vykonajte dôslednú kontrolu komponentov a stavu vašej práčky. V prípade problémov Vám aplikácia pomôže s riešením krok po kroku;

OVLÁDANIE REDUKCIE SPOTREBY
Sledujte spotrebu energie a využite praktické rady, ktoré Vám pomôžu s jej minimalizovaním.

AUTO ÚDRŽBA
Získavajte upozornenia o potrebe vyčistiť filter a o nutnosti spustiť program čistenia bubna práčky v závislosti na tvrdosti vašej vody.