ZÍSKAJTE DARČEK ZADARMO ALEBO CASHBACK K VYBRANÝM POTREBIČOM CANDY!

Je pre Vás nákup spotrebiča vždy veľký zásah do Vášho finančného rozpočtu? Zakúpte si niektorý z našich vybraných produktov a získajte časť peňazí späť alebo hodnotný darček ako bonus!

Zaujíma vás, v akom prípade získate časť peňazí späť alebo darček k nákupu? Objavte nižšie podrobné pravidlá našich bonusových akcií Candy.

 

Podmienky akcie

ZOZNAM AKČNÝCH PONÚK

 

CASHBACK 20 EUR

Získajte späť Eur pri nákupe vybraných voľne stojacich práčok a práčok so sušičkou.

OBJAVTE MODELY
 

CASHBACK 40 EUR

Získajte späť Eur pri nákupe vybraných voľne stojacich sušičiek a práčok so sušičkou.

OBJAVTE MODELY
 

PLECH AKO DARČEK K RÚRAM

K vybraným modelom rúr teraz ponúkame po registrácii hlboký plech zadarmo.

OBJAVTE MODELY
 

TABLETY DO UMÝVAČKY NA 1 ROK ZADARMO

Zakúpte niektorý z vybraných modelov vstavaných alebo voľne stojacich umývačiek Candy a získajte zásobu tabliet na umývanie riadu značky Care + Protect na rok zadarmo*.

*Úspešnú registráciou získate 4 balenia tabliet značky Care + Protect, ktoré pokryjú spotrebu tabliet na rok, pri spustení umývačky 2x-3x týždenne. Balenie obsahuje 4 balenia tabliet po 30 ks, na vyskúšanie prikladáme tiež vzorky troch vôní koncentrovaného parfumu do práčky 100% čistá esencia, ktorý je vhodný pre všetky druhy tkanín a 3v1 odstraňovač vodného kameňa, odmasťovač a čistič pre umývačky riadu a práčky.

OBJAVTE MODELY
 

LUXUSNÉ PARFUMY DO PRÁČKY ZADARMO

K vybraným práčkam RapidÓ môžete získať sadu 3 koncentrovaných parfumov do práčky Care + Protect, ktorý je vhodný pre všetky druhy tkanín, vrátane funkčného športového oblečenia a udrží vašu bielizeň voňavú až po dobu 5 týždňov. Vôňa parfumu je silnejšia ako aviváž a zostáva aj po sušení v sušičke.

OBJAVTE MODELY