PREČO NEVYUŽIŤ SVOJE DOMÁCE SPOTREBIČE NAPLNO?

Zjednodušte si svoj život s konektivitou Candy

Candy DNA vždy znamenala zjednodušenie vášho každodenného života. Preto sme sa rozhodli obohatiť naše produkty o konektivitu: jedinečné riešenie špeciálne navrhnuté a vytvorené tak, aby držalo krok s každým životným štýlom a uľahčilo vám život, a ktoré vás podporia v reálnom čase vďaka novému inteligentnému riešeniu problémov a zákazníckemu servisu.

Candy hub in app

OBJAVTE CANDY HUB V APLIKÁCII: INTELIGENTNÉ RIEŠENIA, KTORÉ ZLEPŠUJÚ VÁŠ KAŽDODENNÝ ŽIVOT

Aplikácia Candy je miesto, kde sa toho veľa deje! Vďaka svojmu jedinečnému a intuitívnemu rozhraniu vám aplikácia Candy umožní ľahko spravovať všetky vaše domáce spotrebiče ako celý integrovaný ekosystém. Stačí si ju stiahnuť, spárovať svoje produkty a vstúpite do sveta prepojených spotrebičov Candy a získate prístup ku kompletnej sade prídavných funkcií a programov. Vďaka Candy Hub v aplikácii budete môcť spravovať svoje zariadenia na diaľku a priamo s nimi komunikovať prostredníctvom inteligentných reproduktorov, keď ste doma. Navyše budete mať prístup ku kompletnej sade prídavného obsahu a funkcií: tipy a triky, sprievodca údržbou, kreatívne nápady na varenie a nečakané spôsoby použitia.

Ale je toho ešte viac: Aplikácia bude informovať novú službu Candy Service o stave vášho spotrebiča a v prípade potreby zaručia podporu v reálnom čase.

 

OVLÁDANIE NA DIAĽKU

OVLÁDANIE NA DIAĽKU

Vyskúšajte ovládanie na diaľku v aplikácii Candy, ktoré vám umožní dynamickú a inovatívnu interakciu zodpovedajúcu vždy vašim potrebám. Ovládajte a kontrolujte pripojené zariadenia kedykoľvek a kdekoľvek. Uviazli ste v prevádzke a máte pozvaných hostí na večeru? Predhrejte rúru pomocou aplikácie Candy! Dohodli ste si tenisový zápas na poslednú chvíľu, ale chýba vám čistý dres a ste v kancelárii? Zapnite na diaľku práčku! Vyskúšajte diaľkové ovládanie Candy a ušetrite čas na veci, ktoré máte najradšej.

KOMPLETNÝ NÁVOD

KOMPLETNÝ NÁVOD

Aplikácia Candy vám vždy pomôže pri riešení vašich pochybností a pri riadení vašich aktivít tým najlepším spôsobom. Objavte úplne nový zážitok vďaka obsiahlemu sprievodcovi funkciami a odporúčaniami, ktoré vás krok za krokom rýchlo privedú k riešeniu podľa vašich potrieb. Ktorý program je vhodný pre prvé spustenie? Aplikácia Candy vám to povie! Kam uložiť konkrétne jedlo? Aplikácia Candy to vie! Ako mať prehľad o dátumoch spotreby potravín? Aplikácia Candy vám ich pripomenie!

ASK & TALK

ASK & TALK

So spotrebičmi Candy pripojenými k Wifi môžete komunikovať pomocou inteligentných reproduktorov jednoducho pomocou hlasu *. Či už ste zaneprázdnení novým receptom alebo ste len trochu unavení, ovládajte spotrebiče Candy hlasom pre spustenie, zastavenie alebo ak chcete získať informácie o prebiehajúcej činnosti. Navyše môžete v reálnom čase získať odpovede a tipy na najlepšie programy a riešenia a tak spotrebič čo najlepšie využiť. * Hlasová funkcia je dostupná iba v jazykoch: ENG, ITA, FRA, ESP, GER, RUS.

ŠPECIÁLNY OBSAH

ŠPECIÁLNY OBSAH

Svet spotrebičov Candy pripojených k Wifi je plný prekvapení! Pomocou aplikácie Candy získate prístup k ucelenému rozšírenému obsahu, ktorý je špeciálne vytvorený, aby vám pomohol plne využívať potenciál vašich spotrebičov: špeciálne recepty, tipy a triky a neočakávané spôsoby používania, ktoré vám uľahčia a spríjemnia každodenný život!

ĽAHKÁ ÚDRŽBA

ĽAHKÁ ÚDRŽBA

Pravidelná údržba je veľmi dôležitá, aby váš spotrebič fungoval dlho bezchybne, ale nie vždy je to ľahké. Teraz si môžete oddýchnuť! Sprievodca v aplikácii Candy vám vždy povie, ako a čo robiť, a pomôže vám pri riešení drobných problémov. Pomôže vám tiež zaslaním upozornení a inteligentných pripomenutí o potrebných činnostiach údržby všetkých vašich spotrebičov s konektivitou. Navyše bude aplikácia upozorňovať službu Candy Service na to, čo sa deje, takže vám bude vždy k dispozícii podpora, ktorá vám pomôže v reálnom čase.

SLEDOVANIE ÚČINNOSTI

SLEDOVANIE ÚČINNOSTI

Energetická spotreba je dôležitá a Candy to vie. Vďaka aplikácii Candy môžete byť vždy informovaní o spotrebe vašich spotrebičov, získať informácie o svojich najpoužívanejších programoch a naučiť sa, ako zlepšiť výkon a optimalizovať efektívnosť spotreby prostredníctvom špecializovaných tipov.

Objavte viac informácií o produktoch Candy a naučte sa, ako Iich plne využívať vďaka funkciám inteligentného pripojenia a prídavnému obsahu dostupnému prostredníctvom aplikácie.

OBJAVTE INTELIGENTNÉ RIEŠENIA, KTORÉ ZJEDNODUŠIA VÁŠ ŽIVOT

STIAHNITE SI APLIKÁCIU CANDY SIMPLY-FI

 

VIAC O INTELIGENTNÝCH SPOTREBIČOCH CANDY S KONEKTIVITOU

 

VIDEO RECEPTY

Zistite viac
 

Tipy a triky

Zistite viac
 

AKO NA TO

Zistite viac