Zjednodušte svoje varenie s receptami od Candy.

Objavte recepty od Candy: úplne nový spôsob, ako si užiť varenie. Kompletná sada špecializovaných receptov špeciálne vytvorených pre inteligentné spotrebiče Candy s konektivitou, ideálne pre všetkých milovníkov varenia, ktorí chcú vyskúšať niečo nové, bez toho aby sa vzdali jednoduchosti a úspory času. Ste pripravení začať variť?

RECEPTY PRE RÚRY S KONEKTIVITOU

 

Rustikálna focaccia so soľnými vločkami

Objavte náš recept na chutnú focacciu so zlatou, sviežou kôrkou a mäkkou striedkou. Aktivujte funkciu Para na vašej parnej rúre s konektivitou, aby ste dosiahli dokonalého výsledku!

 

Plnené papriky

Vyskúšajte tieto farebné plnené papriky na stredomorský obed. S teleskopickými výsuvmi inteligentnej parnej rúry Candy bude umiestnenie pekáča do rúry hračkou!

 

Pečené kačacie prsia

Tento recept na kačacie prsia ponúkne príťažlivú kombináciu chutí a textúr. Vďaka našej aplikácii simply- Fi pripojenej k vašej rúre stačí vybrať recept a začať proces varenia jedným kliknutím!

 

Katalánský krém

Vďaka krémovej štruktúre a karamelizovanému cukru je tento španielsky dezert svetovo preslávenou pochúťkou. Zvládnite tento klasický dezert aktiváciou funkcie Para v inteligentnej parnej rúre Candy s konektivitou.

 

CELOZRNNÝ ŽITNÝ CHLIEB

Objavte náš recept na domáci celozrnný ražný chlieb: tak dokonalý, ako by bol práve prinesený z pekárne. Naše tajomstvo? Dotyk pary! Aktivujte funkciu pečenie v pare na vašej inteligentnej parnej rúre Candy!

 

Pečený morský ostriež s paradajkami a kapary

Hľadáte nové spôsoby, ako zmeniť svoj jedálniček? Vyskúšajte tieto chutné plnené paradajky! Stačí nasledovať každý krok receptu v aplikácii simply-Fi.

 

Teľacie mäso s tuniakovou omáčkou

Známy ako Vitello Tonnato, vynikajúci tradičný taliansky recept. Aktiváciou funkcie Para v inteligentnej parnej rúre Candy s konektivitou zvýšite chuť mäsa pri zachovaní všetkých jeho štiav.

 

Morčacia roláda

Morčacia roláda je jemné, ľahko pripraviteľné, super elegantné, šťavnaté a chutné jedlo. Postupujte podľa jednotlivých krokov receptu, ktorý nájdete v aplikácii simply-Fi, aktivujte funkciu Para na vašej inteligentnej parnej rúre Candy s konektivitou a máte to!

 

Sušienky z cesta Pâte Sablée.

Cukrárske sušienky Sablée sú ideálne na raňajky, desiatu alebo dokonca ako dezert po obede. Postupujte podľa nášho jednoduchého receptu a upečte ich v inteligentnej parnej rúre Candy s konektivitou; funkcia pary vám umožní dosiahnuť výsledok, ktorý potrebujete!

 

Filet pražmy v zemiakovej kruste

Zemiaky a ryby: spojenie, ktoré vždy chutí! Jemná pražma s chrumkavou zemiakovou krustou je jedlo z reštaurácie, ktoré môžete ľahko uvariť doma s našou inteligentnou parnou rúrou Candy s konektivitou a jej parnými funkciami, vďaka ktorým budú vaše ryby jemné vnútri a chrumkavé vonku!

 

Pizza Margherita

Kto nemiluje pizzu! Toto slávne a klasické talianske jedlo je pokrm, ktorý by si každý rád uvaril doma. Vďaka nášmu ľahkému receptu a pomocou parných funkcií inteligentnej parnej rúry Candy s konektivitou budete mať dojem, že ste v skutočnej talianskej pizzerii!

 

Kuracie prsia s ružovým korením

Chcete z jednoduchého kuracieho prsa urobiť pokrm, na ktorý nezabudnete? Vyskúšajte náš jednoduchý recept! Stačí nasledovať jednotlivé kroky receptov v našej aplikácii simply-Fi a objavíte mnoho ďalších chutných pokrmov na prípravu!

 

Sviečkovica

Sviečkovica je klasické jedlo, ktoré sa môže javiť ako fantazijné a komplikované, ale je to v skutočnosti celkom jednoduché. Proste len postupujte podľa nášho receptu! A až budete hotoví, aktivujte funkciu Pyrolýza vo vašej inteligentnej parnej rúre Candy, ktorá odstráni všetky mastné zvyšky a výrazne uľahčí čistenie!

 

Pečený morský vlk s cherry paradajkami a kapary

Morský vlk je jemná, ale chutná ryba. Jednoducho aktivujte funkciu Pary na inteligentnej rúre Candy, aby ste povýšili jej chuť. Vďaka pare bude rybie mäso naozaj jemné a šťavnaté!

 

Celozrnný chlieb s vlašskými orechmi

Pridajte orechy do celozrnného chlebového cesta, aby ste podporili chuť svojho domáceho chleba! A aby ste dosiahli dokonalého výsledku, aktivujte funkciu Pary na vašej inteligentnej parnej rúre Candy s konektivitou!

.
 

VYBERTE SI SVOJU INTELIGENTNÚ RÚRU CANDY S KONEKTIVITOU

Varte lahodné jedlá pre svoju rodinu a hostí rýchlo a ľahko s inteligentnými rúrami Candy.

Zistite viac

RECEPTY PRE INDUKČNÉ DOSKY S KONEKTIVITOU

 

Rizoto s mušľami, sušeným kaviárom bottarga a pomarančom

Zapôsobte na svojich hostí týmto talianskym receptom na rizoto s mušľami! S dvojitou varnou zónou Twin Power a dotykovým ovládaním Multislider našej inteligentnej indukčnej dosky budete mať plnú a ľahkú kontrolu nad teplotou a rovnomerným varením.

 

Farro s cherry paradajkami

Cherry paradajky, olivy a kapary zmiešané so zmesou pšenice farro, ako ľahko vytvoríte lahodné jedlo pre vaše letné obedy. Vyberte v aplikácii simply-Fi režim Frying direct cook a toto chutné jedlo bude uvarené k dokonalosti!

 

Rybie ragú s cestovinami paccheri

Predjedlo stredomorskej chuti, ktorý budete radi variť. Vďaka režimu Direct Cook a funkcii Booster našej inteligentnej indukčnej varnej dosky s konektivitou bude príprava tohto receptu super rýchla a jednoduchá!

 

Letné minestrone s jačmeňom a mätou

Skvelá klasika talianskych stolov, minestrone je recept, ktorý sa prispôsobuje každej sezóne. S našou inteligentnou indukčnou varnou doskou s konektivitou a jej funkciami Direct Cook bude varenie minestrone tak jednoduché! A ak si chcete tento recept bez obáv pripraviť so svojimi deťmi, aktivujte funkciu Detská poistka!

 

Hľuzovky s limoncello

Dotyk citrónového talianskeho likéru dodáva týmto krémovým čokoládovým pochúťkam ďalšiu príchuť. Pred začatím prípravy tohto lahodného receptu ľahko nastavte maximálny výkon vašej inteligentnej indukčnej varnej dosky prostredníctvom aplikácie simply-Fi.

 

VYBERTE SI SVOJU INTELIGENTNÚ VARNÚ DOSKU CANDY S KONEKTIVITOU

Candy predstavuje kompletnú radu indukčných varných dosiek, ktoré sú ideálne pre akékoľvek varenie.

Zistite viac
 

VIAC RECEPTOV OD CANDY

Zaujímajú vás ďalšie recepty od Candy? Nájdete ich všetky v aplikácii Candy simply-Fi a objavíte tu aj nové.

 

stiahnite si aplikáciu

VIAC O INTELIGENTNÝCH SPOTREBIČOCH CANDY S KONEKTIVITOU

 

Candy Hub v aplikácii

Zistite viac
 

Tipy a triky

Zistite viac
 

AKO NA TO

Zistite viac