PREČO NEVYUŽIŤ SVOJU RÚRU NAPLNO?

Vyberte si rúru Candy s konektivitou a objavte inteligentné riešenia a funkcie, ktoré vám pomôžu plne využiť jej potenciál. Jedinečné recepty, exkluzívne funkcie a inteligentné riešenie pre jednoduchú správu vašej rúry tak, aby váš zážitok z varenia bol jedinečný a zábavný.

 

VYBERTE SI Z VIAC NEŽ 250 RECEPTOV

S aplikáciou Candy získate prístup k viac ako 250 prednastaveným receptom špeciálne vytvorených pre rúry Candy s konektivitou a ich funkcie varenia. Stačí si vybrať svoj obľúbený a začať variť!

OBJAVTE RECEPTY CANDY
 

HOVORTE SO SVOJOU RÚROU

Spustite a zastavte pečenie v inteligentnej rúre Candy s konektivitou jednoduchým hlasom*. S rúrou môžete komunikovať prostredníctvom aplikácie alebo prostredníctvom digitálnych asistentov, ktorí vám budú rúru spravovať a budú vám poskytované tipy a návrhy ohľadom najlepších metód varenia vašich obľúbených pokrmov. * Hlasová funkcia je dostupná iba v jazykoch: ENG, ITA, FRA, ESP, GER, RUS.

 

SPUSTITE SVOJU RÚRU NA DIAĽKU

Ovládajte svoju rúru na diaľku, nech ste kdekoľvek. Spustite alebo zastavte predhrievanie a varenie alebo jednoducho skontrolujte stav vašej rúry a buďte vždy informovaní o zostávajúcom čase pečenia.

 

SKONTROLUJTE STAV SVOJEJ RÚRY

S aplikáciou Candy budete vždy informovaní o stave vašej rúry. Navyše môžete získať štatistiky a získať jednoduché tipy týkajúce sa údržby a pravidelných kontrol, aby bola vaša rúra Candy v perfektnom stave čo najdlhšiu dobu.

 

INOVATÍVNY PRÍSTUP K VARENIU A VÝŽIVE

V spolupráci s internetovou komunitou Oreegano vytvorila Candy kompletnú sadu doplňujúceho obsahu, ktorý vám ponúkne bezproblémový zážitok z varenia a výživy zameraný na užívateľa. Vďaka inteligentnej rúre Candy s konektivitou budete môcť objaviť viac ako 18 000 receptov zdieľaných komunitou Oreegano, dozviete sa o nutričných hodnotách a stravovacej kompatibilite každého receptu a získate prístup k virtuálnemu výživovému poradcovi s umelou inteligenciou, ktorý vám pomôže so sledovaním jedla a plánovaním spustením rúry na diaľku s ideálnymi parametrami pre každý recept.

VIAC O INTELIGENTNÝCH SPOTREBIČOCH CANDY S KONEKTIVITOU

 

VIDEO RECEPTY

Zistite viac
 

TIPY A TRIKY

Zistite viac
 

AKO NA TO

Zistite viac