BRILANTNÉ A JEDNODUCHÉ NÁPADY PRE VÁŠ KAŽDODENNÝ ŽIVOT

BRILANTNÉ A JEDNODUCHÉ NÁPADY PRE VÁŠ KAŽDODENNÝ ŽIVOT 

Candy znamená inteligentné nápady na zjednodušenie vášho každodenného života: kompletný sortiment pripojených produktov a jedinečných riešení. Vždy poskytujte za skvelú cenu to najlepšie, Candy vytvára prístupné, ľahko použiteľné technológie pre rôzne kategórie produktov domácich spotrebičov. Dizajn, pozornosť na detaily a silný postoj k inteligentnému, súčasnému a jednoduchému životnému štýlu sú to, čo robí taliansky dotyk Candy tak jedinečný.

História

NAŠE HODNOTY 

 

INTELIGENTNÝ

Candy ponúka inteligentné nápady na zjednodušenie vášho každodenného života s kompletnou radou pripojených produktov a jedinečných, brilantných riešení

 

PRÍSTUPNÝ

Vždy ponúkne niečo viac za nižšiu cenu, jednou zo základných hodnôt Candy je prístupnosť.

 

TALIANSKY

Candy má taliansky dotyk, ktorý môžete cítiť v dizajne produktov, v oblasti detailov a pri postoji značky k domácemu životu, potravinám a životnému štýlu vo všeobecnosti. 

 

INTELIGENTNÝ, ABY BOL VÁŠ KAŽDODENNÝ ŽIVOT JEDNODUCHŠÍ 

Candy DNA bola vždy o zjednodušení vášho každodenného života. Preto sme sa rozhodli posilniť naše produkty s pripojením. Komunikujte so spotrebičmi jednoducho prostredníctvom svojich mobilných zariadení alebo digitálnych asistentov, pomocou aplikácie Candy. Vďaka svojim priateľským a intuitívnym funkciám bude Candy app poskytovať jednoduché a praktické odpovede a užitočný obsah, aby vás podporili pri riadení denných prác.

Objavte Candy konektivitu

Haier Europe je súčasťou Haier Smart Home, značky č. 1 celosvetovo vo veľkých spotrebičoch a medzi spoločnosťami Fortune Global 500. Uvedený na Shanghai Stock Exchange (SHA: 600690) Od roku 1993, Haier Smart Home je prítomný vo všetkých 5 kontinentoch s 25 priemyselnými parkami, 10 výskumnými a vývojovými centrami a približne 100 000 zamestnancami. S prevádzkovými príjmami v hodnote 25 miliárd eur v roku 2019 sa globálna predajná sieť spoločnosti pokrýva viac ako 160 krajín. Vízia Haier je stať sa globálnym lídrom v IOT pre inteligentné domáce spotrebiče. Haier Smart Home je prvou čínskou spoločnosťou, ktrá vstúpila na trh D-Share of the China Europe International Exchange (CEINEX D-Share Market) vo Frankfurte v októbri 2018 s cieľom podporiť značku a podporiť svoj obchodný rast medzinárodne a v Európe , kde sa spoločnosť počíta na úspešné značky, ako je Candy, Hoover, Haier, Rosières, GE Appliances a Fisherpaykel. Európska centrála spoločnosti sa nachádza v Brugherio (MB), Taliansko.

CANDY HOOVER ČR S.r.o.
Praha - Sokolovská 651/136a - 18600