SPÝTAJTE SA CANDY
Späť na blog

5 darčekov pre milovníkov vína

5-darčekov-pre-milovníkov-vína

Tie najoriginálnejšie, ale zároveň praktické darčeky pre vase priatelia, ktoré majú radi víno.

Zakaždým, keď dôjde na vymýšľanie darčekov pre členov rodiny, známych či priateľov, je ťažké vymyslieť to pravé. Obzvlášť, ak má tento konkrétny človek nejaké jedinečné hobby alebo záujem. Už ste niekedy dali fľaša vína odborníkovi na vína, bez toho aby ste sa cítili neisto a nečakali nervózne na jeho reakciu? Darovanie fľaše takému človeku je vždy trochu riskantné, o to viac, ak nie ste so znalosťami o víne minimálne na rovnakej úrovni, ako váš priateľ či priateľka. Prejdite dostupné možnosti spolu s nami!

Profesionálne vývrtka

Vieme, na čo myslíte. Vývrtka - to je snáď trochu málo, nie? Nie, ak pôjde o profesionálnu vývrtku. Nehovoríme tu o klasické vývrtke, ktorú nájdete v každej kuchyni, ale o ide o profesionálny nástroj someliér, s pákovým ovládaním. Môžete darovať vývrtku s dekoratívnou rukoväťou z dreva alebo napríklad tou ručne vyrobenú vývrtkou. Unikátny darček, ktorý zaručene poteší každého, kto ho dostane!

Držiak na fľaše

Pre ozajstného odborníka je kvalitný držiak na fľaše darčekom, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou jeho zbierky. Vyberať môžete z rôznych tvarov, veľkostí i materiálov alebo napríklad podľa počtu fliaš. Na trhu je nespočetné množstvo rôznych druhov od jednoduchých kovových až po špecifickejšie drevené držiaky fliaš. Vyberte ten pravý napríklad podľa toho, v akom štýle má obdarovávania vyladený obývacia izba.

Karafa na víno

Karafa na víno - nástroj, ktorý by nemali vlastniť len milovníci vína. Víno v karafe nielen že vyzerá esteticky, ale tiež pomáha jeho správnemu okysličenie pred servírovaním. Karafu je vhodné použiť pre ročníková vína, ale poslúži aj ako decentný prirodzená dekorácia na stole.

Správne sklo

Čerešničkou na torte pri servise i ochutnávke vína sú správne poháre. Darovanie sady pohárov na víno, napríklad jemne ručne zdobených, to je zaručený úspech! A aj tu je obrovský výber - poháre rôznych veľkostí a tvarov - stačí si vybrať!

Vinotéky

Ak je víno nielen koníčkom, ale je skutočnou vášňou, vinotéka je tým najlepším darčekom, aký môžete dať. Vinotéky nielen že udržujú vašu zbierku vín v perfektnej teplote, ale zaručuje tiež konštantne správnu vlhkosť. Vaša víno je permanentne vo skvelých podmienkach a v priebehu času sa jeho kvalita nijako nemení.

Vinotéky Candy DiVino, vo variáciách s kapacitou 21,41 alebo 82 fliaš sú skvelou kombináciou štýlu a praktickosti. Doplňte pokrm tým najvhodnejším vínom pre danú príležitosť a pripite si so svojimi Patel alebo rodinou dobrou pohárom vína. Vinotéky Divín udržujú vlhkosť medzi 50 a 80% a zaručujú skladovanie vášho vína vždy pri správnej teplote.

23/11/20
Kategórie: