SPÝTAJTE SA CANDY
Späť na blog

Ako spotrebiče pripojené k smartfónu šetria váš čas

Ako spotrebiče pripojené k smartfónu šetria váš čas

Od čias, keď do našich domovov vstúpili prvé spotrebiče, urobila technológia obrovské kroky vpred. Zásadne sa zlepšila funkčnosť spotrebičov a ich schopnosť zjednodušiť nám život. Jednou z najviditeľnejších foriem pokroku v posledných niekoľkých rokoch je bezpochyby možnosť ovládania spotrebiča na diaľku pomocou smartfónu: Nejde pritom iba o chladničky, rúry na pečenie, pračky a umývačky riadu – prevažná väčšina dostupných spotrebičov s nami teraz môže komunikovať na diaľku prostredníctvom špeciálne vyvinutých aplikácií. Zoznámte sa v našom článku s nespočetným množstvom výhod takejto komunikácie!

CHLADNIČKY

Pripojená chladnička je oveľa viac než iba spotrebič na chladenie a konzervovanie potravín. Môže sledovať dátum minimálnej trvanlivosti potravín a upozorniť nás, pokiaľ vo vnútri chladiaceho priestoru dôjde k problému, aby sa zabránilo nepríjemnej kontaminácii. A čo viac, pripojená chladnička Vám umožní zostaviť si nákupný zoznam na diaľku na základe toho, čo práve máte v chladničke. Zároveň vždy viete, kde umiestniť zakúpené potraviny v závislosti od ich druhu (ovocie a zelenina dole, ryby hore atď.). Koktejlové večierky s priateľmi budú také jednoduchšie, a to vďaka funkcii, ktorá Vás upozorní, keď sa nápoje vychladia na ideálnu teplotu podávania.

RÚRY NA PEČENIE

Po výhodách pripojených chladničiek sa teraz presunieme k tým, ktorými disponujú rúry na pečenie. Pripojená rúra na pečenie Vám vždy pomôže pred večerou na poslednú chvíľu s priateľmi alebo pred romantickým rande doma. Ako? Vďaka veľkému zoznamu receptov pre rôzne príležitosti aj stravovacie preferencie. A čo viac, pokiaľ máte plné ruky s prípravou pokrmu, pripojená rúra na pečenie s Vami môže komunikovať pomocou hlasových príkazov. Je možné ju predhriať na diaľku, pokiaľ ste uviazli v zápche cestou domov z kancelárie.

PRAČKY

Rovnako ako chladničky a rúry na pečenie, aj pračky môžete ovládať na diaľku. Modely novej generácie Vám naviac poradia s najlepším programom na základe farebnosti a štruktúry bielizne, ktorú chcete vyprať. Ako? Jednoduchým nasnímaním fotografie hromady bielizne. Technológia, ktorá sa môže javiť ako sci-fi, je teraz naozaj reálna!

UMÝVAČKY RIADU

Nesmieme zabudnúť ani na umývačky riadu. Umývačku pripojenú pomocou aplikácie k smartfónu môžete ovládať hlasom. Naviac Vám poradí, ako zaobchádzať s konkrétnym znečisteným riadom, a zjednoduší Vám tak umývanie riadu.

Objavte celú radu spotrebičov Candy s možnosťou pripojenia k smartfónu a privítajte vo svojej domácnosti budúcnosť!

21/10/19
Kategórie: