SPÝTAJTE SA CANDY
Späť na blog

Ako zdvojnásobiť miesto vo vašej skrini?

Ako zdvojnásobiť miesto vo vašej skrini?

Povedzme si to narovinu: v našej skrini nikdy nie je toľko miesta, koľko si predstavujeme. Medzi všetkými tými kabáty, sukňami, šaty a ďalšími kúskami sa pristihnete stojaci pred skriňou s myšlienkou:,, Kam zavesím tie moje nové šaty? '' A čím viac sa skriňa plní, tým viac je táto myšlienka aktuálnejšie a pokiaľ nežijete na zámku, bude sa hodiť mať pripravené nejaké riešenie. Ponúkame preto niekoľko praktických tipov, ako zdvojnásobiť priestor v skrini, uložiť všetky svoje oblečenie a zachovať v skrini poriadok.

Ak dočítate tento článok do konca a budete sa riadiť našimi radami, zaručujeme, že už vás nikdy preplnená skriňa rozčuľovať nebude.

Úzke ramienka

Áno, drevená ramienka vyzerajú pekne, ozdobia priestor v skrini a dlho vydržia, však väčšinou take zaberajú oveľa viac miesta. Prvý krok je tak vymeniť ich za plastové alebo kovové ktoré, okrem toho, že sú lacnejšie, tiež významne šetrí miesto.

Držiak na topánky

Ste unavení z neprehľadného skladovanie topánok v dolnej časti skrine? Riešením tohto problému môže byť držiak na topánky, ktorý možno zavesiť na dvierka skrine. Namiesto vzniknuté v spodnej časti skrine tak môžete využiť na ďalšie napríklad sezónne kúsky oblečenia.

Závesné police

Najmä v tejto sezóne patria svetre medzi najpoužívanejšie odevy z našej skrine. Každým zavesením na ramienko sa však sveter ničia a zaberajú tiež podstatne viac miesta, než ak všetky svetre naukladáme na seba do tzv. Komína. Pre ešte väčšiu efektivitu doproučujeme zakúpiť závesné látkovej police, kam môžete zmotané svetre pohodlne upratať.

23/11/20
Kategórie: