SPÝTAJTE SA CANDY
Späť na blog

Chladnička Krio Suite: maximálne pohodlie aj pre vaše potraviny

Krio Suite

Krio Suite sú chladničky spoločnosti Candy, ktoré využívajú koncept „vhodný priestor pre každú potravinu“. Jedná sa o produkty navrhnuté pre maximálne pohodlie a ergonómiu využívajúce najmodernejšie technológie.

Dizajn zahŕňa nový displej špičkovej kvality s bielym LED podsvietením, kovové zakončenie políc a saténovú povrchovú úpravu. Nové elektronické ovládanie LED svetla umiestneného hore umožňuje chladničku zapínať a vypínať len dotykom prsta, zatiaľ čo systém ventilátora zaisťuje optimálnu distribúciu vzduchu a rôznu teplotu v rôznych častiach chladničky: tieto funkcie a mnohé ďalšie zaistia, že sa vašim potravinám v chladničkách radu Suite dostane tej najlepšej možnej starostlivosti.

Tieto technológie zaisťujú zároveň ideálnu cirkuláciu vzduchu pre zachovanie optimálnych vlastností potravín (dostatočné vetranie, ale bez námrazy), vysokú energetickú účinnosť, nižšiu hladinu hluku a čo najmenšie rozmery. Všetky modely sú tiež vybavené invertorovým kompresorom, pyšní sa triedou energetickej účinnosti až A+++ a plášťovým kondenzátorom (kondenzátorom zabudovaným v bočnej stene).

Pri navrhovaní chladničky bol kladený maximálny dôraz na pohodlie a ergonómiu, čo je viditeľné napríklad na novej zásuvke Crisper na čerstvé potraviny s riadenou teplotou, ktoré sa používajú na ovocie a zeleninu, a na zásuvke Fresh Zone určenej na uchovávanie čerstvých potravín, ako je mäso, syr alebo ryby. Obidva tieto priestory sú vybavené teleskopickými lyžinami pre maximálnu plynulosť a ticho pri vysúvaní a symbolmi s hodvábnym vzhľadom, pomocou ktorých viete, kam príslušné potraviny patria.

Všetky chladničky v tohto radu majú police s nastaviteľnou výškou s funkciou Stop-Back a s jedinečnou technológiou „Safety Close“, ktorá zabraňuje nechcenému otvoreniu dverí. 

27/07/16
Kategórie: