SPÝTAJTE SA CANDY
Späť na blog

Diétne letné recepty s mikrovlnnou rúrou COOK-IN-APP

cook in app

Váš osobný pomocný kuchár je konečne tu! Nová revolúcia sa nazýva COOK-IN-APP. Jedná sa o inovatívnu mikrovlnnú rúru, ktorá dokáže viac ako len ohrievať – predstavuje skutočného pomocníka pri príprave chutných a rýchlych pokrmov, ktoré sú vhodné pre každú príležitosť.

Neviete niekedy, či použiť panvičku, alebo radšej mikrovlnnú rúru? Žiadny strach, COOK_IN_APP vás celým procesom prevedie krok po kroku, aby ste počas niekoľkých minút dokázali pripraviť dokonalé pokrmy.

Stačí si stiahnuť aplikáciu Candy simply-Fi a otvoriť sekciu „Tipy a triky“, kde nájdete užitočné a praktické rady popisujúce alternatívne spôsoby využitia mikrovlnnej rúry, spôsoby varenia, ktoré niekedy zahŕňajú rôzne kuriozity, informácie o jednotlivých pokrmoch a nápadité recepty rozdelené do rôznych kategórií. Chcete malú ochutnávku? Budete si môcť prevoňať domov, sterilizovať zaváracie poháre, optimalizovať varenie zeleniny, objavíte vlastnosti viac ako 30 rôznych potravín a mnoho ďalšieho.

Bezlepková diéta pre tých najmenších, návrhy čerstvých letných menu, dezerty – nájdete tam mnoho receptov vytvorených profesionálnymi kuchármi špeciálne na prípravu v mikrovlnnej rúre a sprevádzanými obrázkami, aby bolo varenie ešte jednoduchšie a názornejšie.

COOK_IN_APP je ideálny pre dva typy veľmi náročných zákazníkov: matky a tých, ktorí majú radi zdravé jedlo.
Ak potrebujete pripravovať jedlo pre deti, ktoré ste napríklad práve prestali kojiť, pomôže vám možnosť Baby Food s množstvom rôznych programov s prípravou pokrmov a polievok, môžete vďaka nej ohrievať mlieko na optimálnu teplotu a sterilizovať cumlíky a detské fľaše.

Baví vás zdravá a diétna strava? S programom Cook Light môžete pripravovať pokrmy podľa originálnych receptov so zníženým obsahom tukov, napríklad jogurty, strukoviny alebo celozrnné cestoviny – stačí si vybrať obľúbený recept a potvrdiť jeho spustenie. COOK-IN-APP večeru premyslí a uvarí.

Prepravte svoju rodinu každý deň novým pokrmom, vaši hostia budú tiež unesení.

Rad zahŕňa modely s objemom 20, 22, 25 a 30 litrov, sú tiež kombinované alebo s grilom, naviac si môžete vybrať z rôznych farieb vrátane striebornej, červenej, čiernej, alebo bielej a prispôsobiť tak spotrebič ľubovoľnému prostrediu.

29/07/16