SPÝTAJTE SA CANDY
Späť na blog

Sprievodca prežitím v domácnosti pre osamelých mužov

Sprievodca prežitím v domácnosti pre osamelých mužov

Slamený vdovec nie je len názov starého filmu, ale aj označenie muža, ktorému dočasne odišla drahá polovička – pre mnoho mužov, ktorí sa ocitnú bez čistého oblečenia, so studenými večerami a v dome, kde sú doslova zavalení hromadami vecí, sa táto situácia môže rovnať nočnej more… alebo tak si to naše ženy vždy predstavujú! Chcete ju ohromiť? Pomôžeme vám praktickými radami na „prežitie v domácnosti“.

V kuchyni

Existujú dve možnosti: buď si môžete celý týždeň nosiť jedlo z reštaurácie v krabičke, alebo môžete využívať rýchle a jednoduché recepty (a možno aj trochu zdravých a chutných), ktorých príprava zaberie 10 minút. Zvlášť počas leta je to lákavé. Napadá vás niečo? Toto tiež predstavuje skvelý spôsob na vyprázdnenie chladničky – studený šalát zo špaldových cestovín podávaný so cherry paradajkami, bazalkou a olivami. A čo nejaká technická alternatíva? Nové mikrovlnné rúry COOK-IN-APP obsahujú celý rad receptov, ktoré vám uľahčia život a tiež ušetria mnoho času.

Bielizeň

Nie… ponožky a košele sa naozaj zázračne samé nevyperú, ale nebojte sa. Dnes existujú zázračné programy, ktoré vám zaručia jednoduché a zároveň dokonalé vypranie. Chcete príklad? Čo napríklad MPS+, patentovaná technológia spoločnosti Candy, ktorá striekaním koncentrovaného prúdu čistej vody na bielizeň spoločne s pracím práškom zaisťuje výnimočné výsledky. A vďaka programu „ Perfect Rapid 59’“ to celé zaberie menej ako hodinu. Ak si s praním vôbec neviete rady, budú pre vás tým najlepším riešením práčky Smart Touch: stačí, keď prehovoríte so svojim hlasovým asistentom, skutočným domácim pomocníkom, ktorý si od vás vyžiada typ bielizne, jeho farbu a stupeň znečistenia a na základe týchto informácií vyberie najlepší program. S novými práčkami Candy stačí vykonať jediný krok priamo na inteligentnom telefóne a spustiť tak praktické programy, ktoré vám nastavila žena pre dosiahnutie skvelých výsledkov.

Zbohom špinavý riad

Znie to komplikovane, ale nie je. Ste sami doma, takže za jeden deň spravidla zašpiníte len tanier, vidličku a pohár. Tak sa do toho pusťte – dajte riad do umývačky a spusťte jednoduché umývanie. Ak budete potrebovať odstrániť nepoddajné nečistoty, môžete využiť funkciu Perfect Rapid Zone, dodatočné rameno, ktoré je umiestnené na dolnom koši stroja – toto rameno vám pomôže odstrániť aj veľmi pripálené nečistoty. Teraz by ste už mali mať situáciu pod kontrolou. Ak ale budete mať ešte pochybnosti, spýtajte sa Candy!

18/07/16
Kategórie: