SPÝTAJTE SA CANDY
Späť na blog

Večera na poslednú chvíľu? Inšpirujte sa našimi tipmi a trikmi a zjednodušte si tak varenie.

Večera na poslednú chvíľu? Inšpirujte sa našimi tipmi a trikmi a zjednodušte si tak varenie.

Je to stále rovnaký príbeh: Je večer, leňošíte na gauči a neplánujete na večeru nič zložité... Možno tanier cestovín, hneď ako skončí epizóda televízneho seriálu, ktorý práve sledujete... Keď naraz zazvoní telefón. Priatelia, ktorých ste mesiac nevideli, Vám volajú a za hodinu budú u Vás! Musíte nájsť spôsob, ako rýchlo pripraviť chutnú večeru, ktorá ich nesklame. Ako? Stačí dodržať rady Candy!

  • Dôkladne plánujte: Prvým tajomstvom rýchleho varenia je mať v hlave jasno, čo budete robiť. Najskôr chvíľku popremýšľajte o tom, čo máte v komore, a starostlivo vyberte vhodný recept.
  • Predhrejte si rúru na pečenie: Ešte predtým ako sa Váš pokrm bude pripravovať v rúre, zapnite ju! Čím skôr sa rúra predhreje, tým skôr do nej budete môcť vložiť pripravovaný pokrm.
  • Nevynechávajte jednotlivé kroky: Pozorne dodržiavajte všetky kroky prípravy a nerobte všetky vecí súčasne. Chyba, ktorej sa dopustíte keď sa ponáhľate, Vás môže stáť veľa času.
  • Nechajte pokrm piecť: Vaša nedočkavosť a neustále otváranie dvierok rúry na pečenie skutočne neurýchlia prípravu pokrmu. V skutočnosti sa tak iba predĺži čas potrebný na jeho upečenie, pretože sa rúra na pečenie bude musieť po otvorení dvierok opäť zahriať na požadovanú teplotu.

Vďaka možnosti diaľkového ovládania a viac ako 200 receptom, ktoré sú dostupné v aplikácii simply-Fi Vám množstvo rúr na pečenie Candy podá v takýchto situáciách pomocnú ruku, a to zrýchlením prípravy pokrmov a zaručením výsledkov, ktoré sú hodné skutočného kuchára!

21/10/19
Kategórie: