Nová dimenzia priestoru a času

To nie je sci-fi: To je nový rad sušičiek Slim Smart a GrandÓVita navrhnutých spoločnosťou Candy, ktorá šetrí miesto v domácnosti a uľahčuje život, takže môžete venovať viac času veciam, ktoré sú pre Vás skutočne dôležité.

you can spend more time on the things that really count for you
 

Aplikácia simply-Fi Candy Vám pomôže udržať sušičku v perfektnom prevádzkovom stave. Vďaka tejto aplikácii môžete sledovať stav filtrov, zatváranie dvierok aj prácu motora. Ponúkne Vám praktické rady na udržanie sušičky v perfektnom funkčnom stave tak dlho, ako len to je možné.

Myslíme aj na maličkosti, aby ste mohli robiť veľké veci!

“Slim” znamená presne to, čo hovorí: Malá veľkosť, veľká kapacita. Do sušičky, ktorá je len 46 cm hlboká, čo je o 12 cm menej ako pri štandardnej sušičke Candy, sa zmestí až 7 kg bielizne. Jedná sa o jedinú sušičku, ktorú je možné umiestniť na 40 cm práčku. Je to dokonalý spôsob, ako si vychutnať pohodlie sušičky, aj keď nemáte dostatok miesta v domácnosti, a zároveň dosiahnuť optimálne výsledky a úsporu energie!

Neopúšťajte svoju komfortnú zónu

 

Toto je sušička, po ktorej prvom použití vykríknete “to je také jednoduché!”. Ponúka Vám najvyšší komfort vďaka vyšším dvierkam, ktoré sú o 3,5 cm vyššie ako pri bežných modeloch. Pri vkladaní a vyberaní bielizne tak vynakladáte minimálne úsilie a môžete zabudnúť na všetky problémy spojené s bolesťou chrbta!

A to nie je všetko: Spoločnosť Candy si nechala patentovať technológiu EasyCase, jediný naozaj ľahký systém zberu vody. Nádrž s ergonomickým tvarom je možné po zbere vody zo sušiaceho cyklu jednoducho vybrať priamo cez dvierka.

 
 
 
 

Splňte si svoje sny

Vďaka sušičke budete mať viac času pre seba aj svoju rodinu: Sušička skráti čas potrebný na skladanie a žehlenie bielizne na polovicu pomocou špeciálneho pohybu striedavého bubna a inteligentného senzora, ktorý udržiava správnu úroveň vlhkosti (funkcia Super Easy Iron). Funkcia Smart Delay Vám uľahčí Váš deň tým, že umožňuje odložiť cyklus sušenia až o 24 hodín a sušenie sa tak spustí až vtedy, keď je to pre Vás najvhodnejšie.

Maximálny prínos s minimálnymi nákladmi

Nie je potrebné rozbiť prasiatko s úsporami: Vďaka energetickej triede A+ a technológii tepelného čerpadla vysušíte bielizeň a spotrebujete pritom menej energie, ako keby ste použili kondenzačnú sušičku. Sušička je vybavená detektorom hmotnosti, ktorý používa špeciálne hmotnostné snímače na úpravu dĺžky zaťažovacieho cyklu a ušetrí tak až 70 % spotreby elektrickej energie.

Znížená spotreba energie znamená, že môžete používať sušičku súčasne s práčkou alebo inými spotrebičmi. Vďaka technológii EasyCase môžete opätovne použiť získanú vodu napríklad na naparovaciu žehličku alebo na zaliatie rastlín.

Konečne niekto, kto Vám rozumie

Sušičky Slim Smart a GrandÓVita Vám venujú pozornosť a poznajú Vaše zvyky.

Funkcia pamäte Vám umožňuje uložiť do pamäte spotrebiča svoje obľúbené programy: Ak nájdete perfektné nastavenie sušiaceho cyklu, môžete ho uložiť a opäť použiť, kedykoľvek budete chcieť.

Takmer materský ochranný inštinkt

 

 

Dlhá životnosť pre Vaše oblečenie aj sušičku! Program na vlnu s certifikátom Woolmark je ideálny pre Vaše oblečenie, pretože špeciálny pohyb bubna a regulácie teploty chráni aj tie najjemnejšie tkaniny.