KORONAVÍRUS, NÚDZOVÝ STAV

Vážení zákazníci, vzhľadom k núdzovému stavu, vyhláseného vládou SR z dôvodu koronavírovej pandémie, môžu byť termíny opráv predĺžené za hranicu zákonných lehôt z dôvodu miestnych obmedzení.

Vo vzniknutej núdzovej situácii chceme zachovať dostupnosť služieb nášho autorizovaného servisu v čo najvyššej možnej miere a zároveň vzájomnou zodpovednosťou prispieť k zachovaniu zdravia našich zákazníkov a servisných technikov. Zvážte prosím nutnosť domáceho servisu a požiadavky na neho obmedzte na opravy týkajúce sa výhradne funkčnosti spotrebičov, určených na ochranu základného chodu domácnosti alebo využite možnosť zaslania spotrebiča k záručnej oprave nášmu autorizovanému servisu alebo predajcovi.

Ďakujeme za pochopenie!

TECHNICKÁ PODPORA

Candy Service vám poskytuje k dispozícii hustú sieť autorizovaných technických servisných stredísk, aby vám bol zaistený rýchly, efektívny a kvalitný servis.

KONTAKTUJTE NÁS

Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete podporu, zákaznícke stredisko Candy je Vám k dispozícii, aby vám poskytlo asistenciu v prípade problémov s fungovaním alebo údržbou vášho spotrebiča.

Autorizovaný servisný partner

Než zavoláte, uistite sa prosím, že máte 16-miestne sériové číslo výrobku, ktoré nájdete na produkte a že poznáte dátum zakúpenia produktu.

Kde nájdem sériové číslo?

NÁVOD NA OBSLUHU

Stiahnite si priamo z webových stránok návod na obsluhu vášho spotrebiča vo formáte pdf: vyberte si produktovú radu, model alebo kód spotrebiča, ktorý hľadáte.

ZÁRUKA CANDY

Naše produkty majú záruku 2 roky na všetky odchýlky od normy. Časové údaje a všeobecné podmienky sú uvedené v záručných podmienkach.

PRÍSLUŠENSTVO A NÁHRADNÉ DIELY

Candy ponúka široký sortiment príslušenstva a náhradných dielov pre uspokojenie všetkých požiadaviek: kontaktujte autorizované servisné stredisko a nájdite tie kompatibilné s vašim spotrebičom.

 

Fidelia Service, s.r.o.
Tel: +421 905 909 494
Tel: 0850 123 314
Email: candy@fidelia-service.sk
Web: http://www.candy-servis.sk